WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST NA STRONIE
Boiska piłkarskie Kort do tenisa Kompleks Orlik GRAND PRIX USTKI Pozostałe obiekty Oferta

GRAND PRIX USTKI

Zapisy na II bieg i marsz Grand Prix Ustki!

 

Bieg przez plażę do Orzechowa, leśnymi ścieżkami do Traktu Solidarności w Ustce. Malownicza Ustka zaprasza na bieg i marsz Nordic Walking Grand Prix Ustki 2021!

 

Drugi bieg i marsz zaplanowaliśmy na 8 sierpnia. Startujemy z Traktu Solidarności w Ustce. Planujemy bieg przez plażę do Orzechowa, leśnymi ścieżkami do Traktu Solidarności w Ustce. Jedno okrążenie – 10 km. Biuro zawodów i pomiar czasu (trzy maty pomiarowe) z Domtel Sport Timing.

Na trasie o bezpieczeństwo uczestników zadbają niezastąpieni wolontariusze z STS „Ustka” oraz Ustecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, służby porządkowe oraz medycy z Bus-Med Ustka. Na trasie zaplanowane są punkty z wodą. O oprawę fotograficzną zadba Mariusz Surowiec.

 

Na mecie przywita Was nasz konferansjer Daniel Klusek z pięknymi medalami, które i w tym roku będą wyjątkowe! Zaskoczymy Was!

Pakiety finishera będą pełne niespodzianek od naszych partnerów.

 

Na trzech pierwszych uczestników i uczestniczek biegu będzie czekało miejsce na podium, statuetka oraz nagroda finansowa:


I miejsce: 300 zł

II miejsce: 200 zł

III miejsce: 100 zł

 

Za udział w marszu Nordic Walking – trzy miejsca statuetki.

 

Kolejne bieg i marsz Nordic Walking zaplanowaliśmy na 10 października.

 

Regulamin – Grand Prix Ustki

Mapa – II bieg Grand Prix Ustki

ZAPISY - BIEG GRAND PRIX USTKI

 

 

Marsz Noridc Walking

Opłata - 15 zł na konto OSiR Ustka w tyltule - II marsz Nordic Walking, imię i nazwisko uczestnika oraz tel.

 

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.