” Ustecka Dziesiątka z Hakiem”

W dniu 18. sierpnia odbył się kolejny bieg w Ramach Grand Prix Ustki pn. ” Ustecka Dziesiątka z Hakiem”. Dziękujemy bardzo za pomoc w bezpośrednim przeprowadzeniu tej wspaniałej imprezy, szczególnie STS „Ustka”, Heniowi Michalskiemu i jego zawodnikom, Marianowi Jarczyńskiemu, Mariuszowi Podlasiakowi i jego wspaniałej ekipie i wielu nie wymienionych tu wspaniałych wolontariuszy. Dziękujemy również wielu sponsorom dzięki którym mogliśmy poprzez losowanie przekazać biegaczom wiele atrakcyjnych nagród. Gratulujemy wszystkim zawodnikom biegu a w szczególności zwycięzcom, a są to:
w kat. Kobiet 1 miejsce zajęła Paprocka Ewelina z Obliwic, 2 miejsce Wirkus Antonina z MKL Szczerk, 3 miejsce Joanna Terefenko z LKS Jantar Ustka i 4 miejsce zajęła Nasza wspaniała Lucyna Kuklińska-Nurkowska.
w kat. Mężczyzn 1 miejsce Zblewski Tadeusz z LKB im. Braci Petk z Lęborka, 2 miejsce dla Verhavodkina Henadza z Grodnoblsport z Białorusi, 3 miejsce przypadło Piotrowi Drwal z USB Ustka a 4 miejsce zajął Krzysztof Rudnik z Krępy Słupskiej. Gratulacje.

zdjęcia