NOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI.

NOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W USTCE.🇵🇱
W nocy z 20 na 21 lipca na usteckim Orliku odbył się Nocny Turniej Piłki Nożnej Młodzieży z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości naszego kraju🇵🇱️.W turnieju wzięli udział zawodnicy w wieku od 18 lat do 30 lat.Udział wzięło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy – BIAŁĄ i CZERWONĄ.
Grupa BIAŁA:🇵🇱
1. Kopacze Piłki
2. Zapiekanka Gać
3. Kamir Słupsk
4. Żaki Ustka

Grupa CZERWONA:🇵🇱
1. West Coast
2. SSPN Malczkowo
3. Osiedle Niepodległości
4. KS Słupia Charnowo

Turniej rozpoczął się w oprawie biało-czerwonej. Odegrany został również Hymn Państwowy, a głos zabrał miedzy innymi Pan Piotr Wszółkowski, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu z usteckiego Urzędu Miasta.

Organizatorami tego turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce oraz MKS Jantar Ustka.
Zwycięzcami turnieju została drużyna SSPN Malczkowo,
skład drużyny SSPN Malczkowo:
Cezary Czarnecki, Mateusz Pacocha, Patryk Stępień, Marcin Dyl, Bartosz Michalski, Kamil Klimas, Dawid Musiał, Dawid Locenc, Patryk Ostrowski, Rafał Lubowiecki.
Drugie miejsce przypadło drużynie Osiedle Niepodległości,
Trzecie KS Słupia Charnowo,
czwarte zajęła drużyna Kamir Słupsk.
Wiele wyników ” niespodzianek” wyeliminowało teoretycznych faworytów turnieju.Trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez OSiR w Ustce wszystkie drużyny obdarowane zostały gadżetami z miejskiego Wydziału Promocji. Dodatkowo każda drużyna mogła korzystać z poczęstunku w postaci kiełbasek z grilla.
Organizatorzy turnieju dziękują za sportową postawę wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju oraz za grę fair play.Dziękujemy również za pomoc w przeprowadzeniu turnieju Państwu Iwonie i Darkowi Rzepeckim, sędziemu zawodów, Panu Mateuszowi Życzyńskiemu i wielu innym osobom. Zapewne za rok spotkamy się w kolejnym Turnieju na usteckim Orliku.