IV Noworoczny Turniej Piłki Nożnej za nami!

Dużo emocji, piękna gra a przede wszystkim uśmiechnięte twarze młodych i zdolnych zawodników! Tak wyglądał IV Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej, który odbył się 12 stycznia w ZSOiT w Ustce.
Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które zostały podzielone losowo na dwie grupy. Grupa A: Jantar I, Pomorska Akademia Piłkarska Grasz II, Futbolaki, KS Gryf Słupsk. Grupa B: Jantar II, Pomorska Akademia Piłkarska Grasz I, Sparta Sycewice oraz AP Gryf Słupsk. Z grup wyszły dwie drużyny. Z A: Pomorska Akademia Piłkarska Grasz II oraz Gryf Słupsk. Natomiast z B: AP Gryf Słupsk i Sparta Sycewice.
Półfinał zagrały 4 kluby – Pomorska Akademia Piłkarska Grasz II z Sparta Sycewice oraz KS Gryf Słupsk z AP Gryf Słupsk. Mecz o trzecie miejsce został rozegrany pomiędzy Sparta Sycewice a Gryfem Słupsk. Natomiast o pierwsze i drugie miejsce grał PAP Grasz II z AP Gryf Słupsk.
Zwycięską drużyną turnieju został AP Gryf Słupsk. Na drugim miejscu PAP Grasz II i na trzecim Gryf Słupsk. Pozostałe miejsca: czwarte – Sparta Sycewice, piąte – Futbolaki, szóste – Jantar II, siódme – PAP Grasz I oraz ósme – Jantar I.
Podczas turnieju wybrany został król strzelców – Karol Borecki oraz najlepszy bramkarz – Olaf Kurowski. Obaj chłopcy są ze zwycięskiej drużyny z AP Gryf Słupsk.
Za pierwsze trzy miejsca czekały medale, dyplomy, puchary i słodkie niespodzianki. Natomiast za pozostałe miejsca dyplomy i słodkości.
IV Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustce to tradycja. Uczestnikami są dzieci z rocznika 2010 i młodsi z klubów sportowych z Ustki i regionu. Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce, a współorganizatorem Miejski Klub Sportowy Jantar Ustka.